F İ R M A   H  A K K I N D A

 
Tüketicileri ile yakın ve sürekli iletişim kurarak, gereksinimlerini doğru tespit edip,bu yönde örnek bir şirket olmak vizyonu ile hareket eden GK Mühendislik uzman ekibi ve servis kadrosu ile Hava Perdesi sektöründeki yerini gün geçtikce sağlamlaştırmakta ve ürün yelpazesini genişletmektedir.
 
Firma olarak misyonumuz; müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutarak, marka bağımlılığını arttıran ürünler sunmak ve birden fazla marka konumlandırması ile farklı dağıtım kanallarına ulaşmaktır.

Dinamik ve hızlı karar alma mekanizmasını organizasyonumuz içinde korumak, müşterilerimizin istediği ürünleri fiyat-değer ilişkisi çerçevesinde sunmak ve GK Mühendislik ismini daha geniş kitlelere ulaştırmak hedefimizin başlangıcıdır.
 
Teknolojiyi insan yararına en doğru, en hızlı ve ekonomik çözümler üretmek amacıyla sürekli araştırma içindeyiz. Güven ve estetiğin buluştuğu noktada yaratıcı fikirlerimizi birinci sınıf işçilik ve ileri teknoloji ile konfora dönüştürüp kalitede, hizmette ve yenilikte sektörümüzde öncü olmak hedeflerimizdendir. Kurulduğumuz günden bu yana ''titiz ve kaliteli hizmet ilkemizden'' ödün vermedik, vermeyeceğiz.
 
 
Firmamız çalıştığı firmaları belirlerken kaliteyi her zaman ön planda tutmakta olup; çalışma prensibi olarak Disiplin, Marka sadakati ve ödemelerinde gösterdiği hassasiyet ile Türkiye’ de olduğu kadar çalıştığı diğer ülkelerle de saygın bir isim ve kariyer yapmış durumdadır.
 
Sizleri de çalıştığımız firmalar arasında görmekten gurur duyar, işlerinizde başarılar dileriz.